SGK Teşvik Hesaplama Programı

Alomaliye.com Güvencesi ile; Geriye Dönük 7 Yıllık
SGK Teşvik Hesaplama Programı

Alomaliye.com SGK Teşvik Programı, 7103 Torba yasa ile birlikte işverenlerin bir defaya mahsus 02.06.2018 tarihine kadara SGK sistemine başvurmaları halinde 2011 – 2018 yılları arasında kaçırdıkları tüm teşvikleri geriye dönük alabilmelerini sağlayan yazılımdır. SGK Teşvik Programı ile 2011 yılından 2018 yılına kadar kaçırmış olduğunuz tüm teşvikleri görebilir, bugüne kadar atlamış olduğunuz tüm teşviklerden yararlanarak SGK‘dan alacağınız net tutarı hesaplatabilirsiniz.

Firmalar / İşverenler, bugüne kadar almadıkları veya eksik aldıkları istihdam teşviklerini 2 Haziran 2018’e kadar ek/iptal göndererek SGK’dan tahsil edebileceklerdir.

SGK Şifrenize Gerek Yok!

Alomaliye.com SGK Teşvik Programı sayesinde, SGK Kurum şifrelerinizi 3. şahıslar ile paylaşmadan doğrudan programa girebilir ve tüm e-Bildirge’lerinizi, eksik teşviklerinizi görüntüleyebilirsiniz.  Böylece hiçbir ek/aracı firmaya gerek duymadan, geriye dönük yararlanabileceğiniz tüm teşviklerinizi raporlayabilir, ek/iptal bildirgeleri oluşturarak kanuni haklarınızdan faydalanabilirsiniz.

 

SGK Teşvik Hesaplama Programı Nasıl Çalışır?