Mali Müşavir Seti

Alomaliye.com Mali Müşavir Seti (.NET MySQL)

Meslek mensuplarının operasyonlarını kusursuz yürütmelerini sağlamak için geliştirilen Alomaliye.com Mali Müşavir Paketi , kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. SMMM Seti ; Personel Bordro, Genel Muhasebe, İşletme, Sabit Kıymet, Stok programlarını barındırmaktadır. Paket içerisindeki tüm programlar birbiriyle entegre çalışmaktadır.

Mali Müşavir Paketi İçerisinde Yer Alan Programlar ve Özellikleri

timecom-logoYazılım sektöründe 31 yıla yaklaşan bir tecrübe ile geliştirilmiş Alomaliye.com Mali Müşavir Seti, firma ihtiyaçlarını tek noktadan tüm ayrıntılarıyla yönetip, takip edebilecekleri bir programdır. Günümüz ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi ve firmalara değer katan çözümler geliştiren Programımız sürekli güncellemektedir.

Müşavir Seti içerisinde yer alan modüller ;
  • Personel Programı (Bordro) + İnsan Kaynakları
  • Genel Muhasebe Programı
  • İşletme Programı
  • Serbest Meslek Programı
  • Sabit Kıymet Programı
  • Stok Modülü

31 Yıllık Personel Bordro & Mali Müşavir Seti Tecrübesi

Normal mesailer, fazla çalışma, hafta tatili, ulusal bayramlar, istirahat raporları, avans, izin, ücretli izin, mazeretli izin, otomatik icra takibi (her ay maaşından x tutar veya % usülü eksiltme) gibi bir çok özelliği Alomaliye.com Personel Bordro modülünde bulabilirsiniz.

Alomaliye.com Güvencesi

Programı satın almakla Kurumsal Alomaliye.com Güvencesi ve Alomaliye.com Mevzuat Desteğine sahip olacaksınız… Ücretsiz uzaktan erişim bağlantısı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anında destek alabilirsiniz!

Kalite Politikamız

Firmamızda Kalite Yönetim Sistemi  (ISO 9001:2008 ve TS ISO/IEC 27001)  Çalışmaları ve Eğitimleri tamamlanmış olup, müşterilerimiz için teknolojiyi faydaya dönüştürmek için çaba harcamaktayız.

MALİ MÜŞAVİR SETİ (6 PROGRAM) TEK KULLANICI
MALİ MÜŞAVİR SETİ (6 PROGRAM) ÇOK KULLANICI
00 00
  • KDV Dahildir
  • Mali Müşavir Seti sadece meslek mensuplarına (SM, SMMM, YMM) satılmaktadır. Fatura meslek mensupları adına kesilir.