Alomaliye.com KÜNYE

Alomaliye.com – Timecom Yazılım Ltd. Şti. adına
İMTİYAZ SAHİBİ
Şaban ABACI

S.M. Mali Müşavir

YAYIN DİREKTÖRÜ
Fatih ABACI
([email protected])

Yayın Kurulu

  • Talha APAK, Yeminli Mali Müşavir (Yayın Kurulu Başkanı)
  • Prof. Dr. Özgür BİYAN Öğretim Görevlisi (Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Şaban ABACI /Yönetici/S.M. Mali Müşavir (Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı)

Reklam Satış Müdürü

Danışma Kurulu

  • Prof.Dr. Ahmet Burçin YERELİ, Öğretim Üyesi, Hacettepe Üniversitesi, Maliye
  • Prof. Dr. Altuğ Murat KÖKTAŞ, Necmettin Erbakan Üniversitesi
  • Prof. Dr. Mustafa SAKAL, Öğretim Üyesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Maliye
  • Prof. Dr. Zeki DOĞAN, Öğretim Üyesi, Niğde Üniversitesi, İşletme

Hakkımızda

Başlıca Vergi, SGK, Kamu Kurumları Mevzuatı alanında hizmet veren Alomaliye.com, Türkiye’de özel sektörün ve devletin birçok resmi kurumunda internet sitesi yokken güncel mevzuat ve ekonomiyi o yıllarda değerli ziyaretçilerine sunmaya başladı. SMMM Şaban ABACI  tarafından 2000 yılında kurulan Alomaliye.com, 2003 yılı itibariyle yeni yazarlara ve içerik editörlerine sahip oldu.

Kapsam ve hit olarak Türkiye’nin en güncel ve alanında en çok tıklanan mevzuat & ekonomi sitesi olmanın verdiği mutlulukla 24. yayın yılına adım atan Alomaliye.com, 2015 Eylül ayı içerisinde tamamen yenilenen altyapısı (sunucu ve tasarım) ile kullanıcılara daha sorunsuz ve modern bir portal sunmayı başarmıştır.

İletişim Bilgileri

Üniversiteler Mah. Hacettepe Teknokent Safir C Blok Kat:11 No:81
Beytepe-Çankaya / ANKARA
0312 229 49 11
0312 232 46 43

Firma Bilgileri

Timecom Bilgisayar Yazılım Basın ve Yay. Hiz. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Doğanbey
Vergi Numarası:  8430016652
Mersis No: 0843-0016-6520-0016

Gizlilik Bildirimi - Privacy Policy

© Copyrigth 2000-2024 Alomaliye.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Alomaliye.com’a aittir. Alomaliye.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, makaleler, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Alomaliye.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. Alomaliye.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Alomaliye.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Alomaliye.com. However, sometimes the Alomaliye.com uses third parties to process your information. Alomaliye.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Alomaliye.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Alomaliye.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Alomaliye.com and its services. When you use Alomaliye.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Alomaliye.com cookies section of our full Privacy Policy.