Mahmut Bülent Yıldırım Özgeçmiş

YMM Mahmut Bülent YILDIRIM Kimdir?

Mahmut Bülent YILDIRIM 1973 Sivas Divriği doğumludur. Vergi Denetim Danışmanlık ve YMM A.Ş. nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesidir. 1998 yılında Maliye Bakanlığında başlamış olduğu çalışma hayatında Memur, Vergi Denetmeni ve Vergi Müfettişi kadrolarında görev yapmıştır. 2009-2010 yılları arasında İstanbul Fatih Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini icra etmiştir.

Mahmut Bülent YILDIRIM Vergi Müfettişleri Derneği 14. Dönem İstanbul Şubesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüş, Vergi Müfettiş Yardımcılarının temel ve mesleki eğitim seminerlerinde öğretici olarak dersler vermiş, ayrıca ekonomi ve maliye konularında bir çok yayın organında makaleleri yayınlanmıştır. Ayrıca İşletme (MBA) dalında yüksek lisans çalışmaları devam etmektedir. 2011 yılında Yeminli Mali Müşavirlik unvanını almış olup Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı ile Kamu Gözetim Kurulu tarafından verilen Bağımsız Denetçi unvanına sahiptir.

Mahmut Bülent YILDIRIM aktif olarak Yeminli Mali Müşavirlik mesleğini icra etmekle birlikte, meslek mensuplarının davetiyle vergisel konulara yönelik olarak konferans ve panellere konuşmacı olarak katılmakta ve aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak akademik çalışmalar yapmaktadır.

Tüm Makaleleri İçin Tıklayınız

YMM Mahmut Bülent YILDIRIM ‘ın Alomaliye.com sitemizde yayınlanan makaleleri